0

MOISTURE RECOVERY nawilżenie

JOICO MOISTURE RECOVERY, Szampon regenerujący 1000ml

JOICO MOISTURE RECOVERY, Szampon regenerujący 1000ml
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 120,00 PLN 97,56 PLN netto
Producent: JOICO
Indeks:
EAN: 74469513944
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 16,00 PLN (przedpłata) 21,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Joico Moisture Recovery Shampon delikatnie oczyszcza skórę głowy i hartuje pasma odnawiając poziom ich nawilżenia. Hydramine Sea Complex dogłębnie regeneruje i wypełnia ubytki we włóknie włosa. Odnawia witalne fluidy we wnętrzu włosa i zwiększa poziom substancji odżywczych aby jeszcze dłużej utrzymać zdrowy i błyszczący wygląd pasm. Odżywcze składniki tworzą ochronną osłonę dookoła każdego włosa przez co proces utraty wody zostaje znacząco spowolniony. Włosy zachowują swoją giętkość i elastyczność przez długi czas.


Szampon jest bezpieczny dla włosów farbowanych. Nie powoduje wypłukiwania ani blaknięcia koloru. Korzystne dla skóry pH zapewnia zachowanie równowagi skóry głowy.


Rezultat:

Suche i zniszczone włosy są dogłębnie zrewitalizowane. Pasma są nawilżone i gładkie, włosy odzyskują sprężystość i łatwo się układają. Fryzura jest chroniona przez długi czas przed utratą wilgoci.


Sposób użycia:

Na wilgotne włosy nałożyć niewielką ilość produktu. Delikatnymi ruchami masować skórę głowy i pasma na całej długości do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując inne produkty z gamy Moisture Recovery.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]